skip to Main Content
Bilgi ve Randevu Hattımız : 05546943310

Dostlarımızın mutluluğu için.

 

Kuruluş hedefi minik dostlarımızın yaşam kalitesi artırmak olan HOPYAP VETERİNER KLİNİĞİ fitoterapi ağırlıklı çalışmalar sürdürmektedir. Minimum ilaç maksimum sağlık ilkemizle bitkilerin mucizevi dünyasına sizi de davet ediyoruz.

 

Vizyon

Beraber çalışan, birlikte büyüyen ve hep öğrenen ekibimizle minik dostlarımızın ihtiyaçlarına uygun sunduğumuz tıbbi ve fitoretapik hizmetleri bilişim altyapımız ile destekleyerek minimum ilaç maksimum sağlık ilkemize bağlı kalıp, yerel ve ulusal düzeyde memnuniyeti en üst seviyede sağlayan yeni nesil klinik olmak.

 

Misyon

Kuruluşumuzun ana sebebi olan dostlarımızın, bugün ve gelecekteki yaşam kalitelerini en üst düzeyde tutarak rahat bir yaşam sürmeleri için gerekli olan  tıbbi veya fitoterapik hizmetleri eksiksiz sağlamak.

 

Tugba Pelvanoglu

Veteriner Hekim

Veteriner Hekim Tuğba Pelvanoğlu

2016 yılında mezun olduğum Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde öğrendiğim mesleki bilgilerimi ve tecrübelerimi kurucusu olduğum Hopyap Veteriner Kliniği çatısı altında sizlere sunmaktan gurur duyuyorum.

Udemy platformu üzerinde kedi & köpek bakımı alanında  ilk ve tek Türkçe eğitimleri hazırlayan eğitmen olarak minik dostlarımızın mutlu bir yaşam sürebilmeleri için bilgili hayvanseverler olmamız gerektiğine inanıyorum. Bu sebepten dolayı yeni  eğitimler hazırlamaya ilk günkü heyecanımla ve mesleki aşkımla devam edeceğim.

Open chat
1
Merhaba. Hopyap ailesine hoşgeldiniz.